Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

O Firmie

 

Postaw na wykwalifikowanych
inżynierów budownictwa!

Drogi Kliencie,

Zapraszamy Cię do współpracy z zespołem profesjonalnych, wykwalifikowanych inżynierów, prawników, pracowników naukowych, specjalistów z dziedzin budownictwa i inżynierii. Charakteryzuje nas profesjonalizm działania, rzetelność i skuteczność w realizacji planów inwestycyjnych oraz Twoich indywidualnych założeń.

BIAS oferuje Ci kompleksowe doradztwo z zakresie szeroko rozumianego doradztwa budowlanego, wspartego usługą realizowaną przez doświadczonych radców prawnych. Zespół wykonuje wszelkiego rodzaju ekspertyzy, prowadzi nadzory, wykonuje analizy finansowe, opracowania kosztorysowe.

Nasze przemyślane działania wspierają proces realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Pomagamy Ci w zrozumieniu zawiłości polskiego prawa budowlanego, handlowego, cywilnego i karnego. Naszym celem jest zapewnianie Ci poczucia bezpieczeństwa i komfortu przy podejmowaniu trudnych decyzji.

Dlaczego BIAS?

  • Posiadamy ponad -letnie doświadczenie w budownictwie
  • Jako nieliczni oferujemy kompleksową obsługę budowlaną i prawną
  • Współpracujemy bezpośrednio z pracownikami naukowymi

Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do Twojego projektu i Twoich potrzeb oraz podejmowanie nawet najtrudniejszych wyzwań. W naszej pracy wyjątkowy nacisk kładziemy na umiejętność wsłuchiwania się w Twoje potrzeby i Twoje oczekiwania, co w połączeniu z finansową rzetelnością oraz zgodnością z literą prawa, pozwala nam kształtować prawdziwe partnerskie relacje.

Przekonaj się sam...

 

Do usłyszenia,

Twój Doradca
Artur Sokołowski

 
 
 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [20-06-2024]: 9 | Wizyt ogółem: 38112 | Przeglądających stronę: 2

 

Projekt:   [based on Quick.Cms]